Bavili jsme se na Společenském večeru radosti

18.03.2012 09:05

Dlouho jsme se všichni těšili na chvíli, kdy se všichni společně - my "děti" i rodiče a naši příznivci Linie radosti o.s., budeme bavit na Společenském večeru radosti v hostinci U Čendy v Hodoňovicích. Dnes už je to za námi a zůstávají nádherné vzpomínky! Ale teď po pořádku, jak vše probíhalo:

V 17 hodin jsme se začali scházet v sále zmíněného hostince, který byl krásně nazdobený, nejen interiér, ale i stoly. Na podiu už se chystala skupina DUO TWIST, která nám hrála celý večer. Půl hodiny po 17. hodině večer oficiálně zahájil známý moderátor Aleš Juchelka, pozval také předsedkyni Linie Radosti o.s. Jaroslavu Lukšovou, která nám popřála všem příjemnou zábavu. Od moderátora jsme se dozvěděli, jak bude celý večer organizován, no, měli jsme toho před sebou dost, bylo se nač těšit.

Nejdříve jsme shlédli předtančení polky v podání místního Čendaspolku (členkami jsou Pavlína, Dajana, i babička Liduška, které za námi do sdružení docházejí, takže je už známe) - bylo to krásné, měli oblečené lidové kroje, zatleskali jsme jim. Pak už byl taneční parket nás všech, každý se projevoval svými tanečními kreacemi po svém, dle svých možností.  Mezitím se prodávaly losy do bohaté tomboly - 115 cen, kterými nás obdařili štědří sponzoři - patří jim za to velký dík!). Před večeří v 19 hodin nám Čendaspoláci předvedli ještě spartakiádní vystoupení na skladbu Michala Davida - Poupata (tentokrát měli všichni cvičenci oblečené modré trenýrky a bílá trička) - nemělo to chybu, též jsme je patřičně za to ocenili bouřlivým potleskem!

K večeři nám hostinský Pavel Kowalczyk připravil chutné menu - kuřecí řízek s bramborovým salátem. A kdo byl ještě hladový či si potřeboval smlsnout na něčem sladkém, mohl si koupit domácí koláče i zákusky - byly vynikající. Někteří už pomýšleli na nedělní snídani, tak si je koupili a vzali s sebou domů. No, a Čendaspolek se představil ještě se svým country tancem, všichni tanečníci měli k tomu patřičné oblečení, ženy široké sukně, pánové i klobouky na hlavách. Bylo to velice efektní a opět moc pěkné. Čendaspolákům za tancování přišla poděkovat paní Jarka Lukšová - lašským aperitivem (angreštový likér Lašské likérky) si všichni společně přiťukli.

A nastalo tolik očekávané losování tomboly, kterého se ujala Lucka Lukšová s moderátorem Alešem Juchelkou, měli i několik pomocníků, protože výherců bylo opravdu dost. Hlavní ceny večera - Led televize, kamera, tiskárna, DVD a já nevím, co vlastně ještě k tomu patřilo, se losovalo na vstupenky. Snad všichni se radovali z nějaké výhry, vždyť jich bylo tolik!

No, a při hudební produkci skupiny DUO TWIST jsme si ještě někteří z nás vyzkoušeli soutěžní židličkový tanec a pomalu jsme se protančili až k půlnoci, kdy bylo třeba pomýšlet na návrat domů. Unavení, ale šťastni, že jsme se mohli všichni společně pobavit, zase vidět své přátele, odreagovat se alespoň chvíli od svých problémů, jsme se rozcházeli. Děkujeme všem, kteří se na organizaci večírku podíleli, i vám, přátelé, že jste přišli mezi nás! Zase někdy na příští naší akci  - nashledanou!


Kontakt

Linie radosti z.s.

Jamnická 505
Staré Město
738 01 Frýdek Místek

Tel: +420 602 601 120