Grilováním jsme 28.6. ukončili školní rok 2011-2012

28.06.2012 20:55

První školní rok prožitý v Linii radosti se nachýlil ke konci. Byl jim 28. červen 2012, proto jsme si ho chtěli zpříjemnit, a to grilováním masa, uzenin na zahradě sdružení. Paní Jarka Lukšová pozvala nejen rodiče našich návštěvníků, ale též naše příznivce.
Na zahradě jsme vše potřebné - stoly, židle, gril i vše nutné ke grilování, začali připravovat v dopoledních hodinách. Bylo sice pod mrakem, ale věřili jsme, že pršet nezačne. V kuchyni ještě babička Jarka s paní Olinkou pekly výborné bublaniny ke kávě, krájela se zelenina, dlabal se šťavnatý meloun pro osvěžení. Pomalu jsme se všichni scházeli, přinášely se židle z jídelny a bylo to moc příjemné vidět, jak se za ten rok naše řady rozrostly. Všichni jsme si měli o čem povídat u dobrého grilovaného masa i klobás, které nám se svým kuchařským kumštem připravoval Martin Lukša. Moc se mu to povedlo, všem nám chutnalo. A když jsme si dali ještě pak kávu s bublaninou či jinými dobrotami, které donesli další návštěvníci, měli jsme plná břicha. Ohlíželi jsme si fotoalbum Linie radosti, kde jsou fota z akcí za uplynulý rok, ale též knihu s novinovým články, které vypovídají o aktivitách sdružení.
Je třeba říct, že mezi nás přišla ještě i Eva, ale stále jen s Františkem, my už ji čekali s dalším přírůstkem - ale nevadí, na tu malou princeznu ještě počkáme! Překvapeni jsme byli, když Verunku Kukučkovou dovezla mezi nás její maminka (měla už totiž být v rehabilitačním ústavu v Chuchelné, ale nástup se trochu oddálil). Přišly i nové tváře, s kterými se budeme setkávat pravidelně od září. Celé naše setkání obohatil Aleš Ludvík hrou na kytaru, ti odvážnější ho doprovodili zpěvem. Tak uběhl velice rychle poslední den prvního školního roku v našem sdružení, popřáli jsme si krásné prázdniny a těšíme se na 3. září 2012, kdy se pro nás zase otevřou dveře Linie radosti. Tak naviděnou!


Kontakt

Linie radosti z.s.

Jamnická 505
Staré Město
738 01 Frýdek Místek

Tel: +420 602 601 120