Návštěva hudebního oddělení místecké knihovny, 29.5.2012

29.05.2012 18:33

Návštěvu hudebního oddělení místecké knihovny nám zařídila Dajana Zápalková na úterý 29. května 2012, tak jsme byli zvědaví, co se dozvíme. Nikdo z nás tam ještě nebyl.
Byl krásný den, Verunka s Kubou jeli na vozíčcích, vezl je Vojta a Zdeněk, Daniela šla s Martinem a Dajana nám udělala několik snímků pro naši kroniku.
V hudebním oddělení nás přivítala milá pracovnice Naděžda Krejčí, Vojta ji obdaroval za nás za všechny kytičkou. Pozvala nás dále do nových prostor, kde jsme se pohodlně usadili a poslechli si její výklad.
Toto hudební oddělení nabízí svým uživatelům téměř 5500 hudebních CD, odbornou hudební literaturu, časopisy s hudební tématikou, hudebniny, zpěvníky.  Jsou tu k dispozici tři poslechová místa, kde si můžeme vybraná CD poslechnout. Mají tu i audioknihy.
Už 11 let hudební oddělení slouží veřejnosti, v loňském roce je renovovaná jedna místnost s audiovizuální technikou, která jistě zaujme především mladé lidi. I my jsme pozorně sledovali, jak se s ní zachází. Pracovnice hudebního oddělení nás nakonec odměnila tužkou s logem knihovny i bonbonem. Zpáteční cestu do našeho sdružení jsme absolvovali parkem, osvěžili jsme se zmrzlinou. Bylo to pro nás zajímavé odpoledne, děkujeme.


Kontakt

Linie radosti z.s.

Jamnická 505
Staré Město
738 01 Frýdek Místek

Tel: +420 602 601 120