Netradiční sportovní den na Čeladné

05.06.2015 20:47

Náš denní stacionář byl pozván do areálu Prosper Golf Resort Čeladná. Ve čtvrtek 4. 6. 2015 jsme tohoto pozvání  využili. Byla to pro všechny zúčastněné ojedinělá příležitost vyzkoušet si zahrát golf a zajezdit si na koni.

Při příjezdu do areálu jsme byli přivítání majitelkou a správcem areálu. Poté jsme se všichni vydali do stájí. Zaměstnanci stájí dovolili, abychom vybraným koňům dali mrkev.  Nakonec všichni sebrali odvahu a dali koni tento pamlsek. Ti odvážnější z nás se pak pustili do jejich hřebelcování. Také jsme měli možnost se projet na koni. Všechny činnosti probíhaly pod dohledem zkušených instruktorek. Dopoledne jsme zakončili výborným obědem.

Odpoledne jsme se vydali na tréninkovou část golfového hřiště, protože pro hru na samotném golfovém hřišti nemáme ještě potřebné zkoušky :-) . Dostali jsme však základní průpravu od golfových trenérů, např. jak držet hůl a odpalovat míčky. Na jiném hřišti jsme si vyzkoušeli, jak dostat míček do jamky. Všichni jsme byli z připraveného programu nadšeni a proto bychom chtěli všem touto cestou, kdo se zasloužili o jeho realizaci, moc poděkovat. 


Kontakt

Linie radosti z.s.

Jamnická 505
Staré Město
738 01 Frýdek Místek

Tel: +420 602 601 120