Prázdninová akce "Týden bez rodičů"

15.03.2015 16:24

 

V prvním březnovém týdnu od 2. – 6. března 2015 proběhl v našem spolku „Týden bez rodičů“. Účastníci této akce strávili čtyři noci v prostorách organizace. Na každé odpoledne byl připraven bohatý program.

V pondělí všichni navštívili badmintonovou halu, a i když se všem nepodařilo vždy trefit do míčku, užili jsme si hodně legrace. Protože byli ze svých domovů všichni ještě odpočatí, následoval hororový večer. Viděli jsme film s názvem „Temná legenda 3“. V  úterý odpoledne jsme navštívili chovatelku plemene koní Irský cob v Hodoňovicích.  Všichni měli možnost si koně pohladit a povozit se na nich. Úterní program byl zakončen v místní hospůdce U Čendy, kde si každý vybral něco k pití a dal něco malého k snědku. Protože bylo ve středu pěkné počasí a na začátek března docela teplo, vydali jsme se ke studánce v Hájku. Tam jsme ochutnali vodu ze studánky, a protože se nám ještě nechtělo vrátit se do organizace, rozhodli jsme se navštívit nové obchodní centrum FRÝDA. Během prohlídky jsme objevili cukrárnu a za chvíli si všichni pochutnávali na vynikajícím zákusku. Ve čtvrtek se celá skupina vydala do multikina v Ostravě na film Asterix:  Sídliště bohů. Před promítáním filmu jsme si koupili popcorn, který jsme v průběhu filmu chroupali. Čtvrteční večer byl zakončen, stejně jako začal, a to v “duchařském stylu“. V celé budově zhasla elektřina a naši organizaci navštívil duch.  Po opětovném rozsvícení se z ducha vyklubal bratr jednoho z účastníků. Na závěr se všichni v noci vydali na hřbitov v Bašce. Nakonec se všichni ukázali jako hrdinové a připravený program zvládli bez obtíží.

A už byl tady pátek! Celý týden utekl jako voda. Všichni byli plni zážitků a těšili se, až o nich budou vyprávět doma.  Týden bez rodičů jsme si užili a doufáme, že se podobná akce zase uskuteční.


Kontakt

Linie radosti z.s.

Jamnická 505
Staré Město
738 01 Frýdek Místek

Tel: +420 602 601 120