Přidán článek k výletu do Prahy ...

15.09.2015 03:47

Výlet do Prahy

Ve středu 1.7.2015 jsme se vypravili do našeho hlavního města. Program byl jasný. Někteří z nás měli v plánu se účastnit kurzu k potisku na fólie, které bude v budoucnu vyrábět naše Dílna radost a zbytek se měl vypravit do ulic metropole. 

Už cestou do Prahy jsme si užili spoustu legrace. Řidič s účastníky vybíral v rádiu písně různých hudebních stylů a pak jsme se všechni přidávali k interpretům. V jeden okamžik dokonce hrála v rádiu anglická stanice, abychom zjistili kolik toho umíme z pátečních hodin angličtiny (-:.

Cesta do Prahy rychle utekla. V Praze nás řidič vysadil v jedné z uliček a pokračoval se zbytkem na kurz. Nejprve jsme se vydali na Karlův most. Průvodce nám dělal Vojtěch Lukša, který centrum Prahy výborně zná a za celou dobu při svém důležitém úkolu nezaváhal. Kromě Karlova mostu jsme navštívili také Staroměstské náměstí, kde jsme se podívali na Staroměstský orloj, když odbíjela celá. Posledním místem, které jsme v rámci tohoto výletu navštívili bylo Václavské náměstí. Náš průvodce byl už značně znaven a snažil se ostatní účastníky přesvědčit, že sochu svatého Václava stačí vidět z dolního konce náměstí. Ostatní však byli neústupní, a proto jsme všichni dorazili až pod sochu svatého Václava.

Návštěvu Prahy jsme zakončili s nanukem v ruce. Pak jsme všichni nastoupili do našeho auta a jeli spokojeně domů.   

fotogalerie zde

Written by Vláďa

 


Kontakt

Linie radosti z.s.

Jamnická 505
Staré Město
738 01 Frýdek Místek

Tel: +420 602 601 120