SPOLEČENSKÝ VEČER LINIE RADOSTI 2016

09.02.2016 18:37

 

Také v letošním roce se spolek Linie radosti rozhodl uspořádat tradiční společenský večer. Tento ojedinělý večer se díky své vynikající atmosféře konal 29. 1. 2016. Tradičně se této akce vedle „běžných“ občanů města a širokého okolí účastnili uživatelé také z dalších sociálních zařízení.

Již pátý ročník se konal v Národním domě v Místku. Tentokrát se celá akce nesla ve sportovním stylu. Mnozí účastníci toto téma večera opravdu dodrželi. Na našem plesu byla například k vidění judistka, potápěčka vybavena i ploutvemi, sportovní střelec a spousta fotbalistů. Součástí akce bylo vystoupení dětí z Dětského domova Frýdku-Místku. Vystupující předvedli všem účastníkům část svého vystoupení, s nímž reprezentovali svoje zařízení v Praze na akci Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou.

Organizátorka celé akce a ředitelka Linie radosti Jaroslava Lukšová nám přiblížila akci těmito slovy: „Celý večer hrála hudba, kterou máme rádi. Doufám, že se všichni účastníci bavili stejně dobře jako já a doufám, že přijdou na náš společenský večer příští rok.“      


Kontakt

Linie radosti z.s.

Jamnická 505
Staré Město
738 01 Frýdek Místek

Tel: +420 602 601 120