Olympiáda se kvapem blíží

22.09.2015 23:40

XIX. ročník mezinárodní Olympiády v lehké atletice na stadionu TJ Slezan F-M se koná již tento pátek 25.9.

Proto v úterý dne 22.9. proběhly jedny z posledních příprav na Olympiádu a to, dlouho očekávané druhé měření sil mezi Linií radosti a plechovým Zekonem. Jen si přípomeňme, že při přetahování lanem, které bude taky na Olympiádě, nedopadl plechový Zekon vůbec dobře.
Startu v disciplíně - běh na 400 m, se zúčastnili za Linii tito čtyři borci: Lucka, Kuba, Patrik a Vojta. Všichni byli správně nažhaveni. Běh to byl nádherný, všichni běželi jako o život. Cílovou páskou jako první proběhl vítězně Patrik, dále Zekon, Lucka, Vojta a Kuba. Patrik zkrátka pelášil jako vítr a zaslouženě vyhrál.
V rámci příprav jsme dále trénovali skok do dálky. Ve skoku byl Zekon maličko lepší, ale opravdu jen maličko. Sportovně-přípravné dopoledne jsme zakončili míčovými hrami, hodem na koš a mini fotbálkem.

Co říci závěrem ... držte nám palce na páteční Olympiádě !!!